F طاری!

سلام
کلا یه چندسالیه ماه رمضون شده "کما"،"مرگ"،"روح"،"فرشته" و ... خلاصه از همون دم افطار که به ناچار می شینی پای تلویزیون یا یکی مرده، یا یکی رفته توی کما، یا یه عروس بدجنس داره واسه پولای پدر شوهرش نقشه می کشه، یا یه دوماد خبیث داره واسه زیر آب کردن کله پدر زنش برنامه ریزی می کنه، یا یکی میمیره بقیه می زنن توی کله خودشون یا یه مشت اراجیف بی سر و ته که خدا می دونه جنبه علمی، مذهبی، عقلی داره یا نداره رو به خورد مردم می دن!
حالا همه اینا به کنار، از طرفی هم از همون دم افطار تا نصفه شب سریال نشون می ده و مردم که حسابی سنگین شدن رو پای تلویزیون نگه می دارن بنابراین دعا و قرآن و خدا و ... همه بیخیال! صبح هم که مردم روزه بودن معمولا به کاراشون اونجور که باید و شاید نرسیدن بعد از افطار هم که اینجور خلاصه جونم براتون بگه که این ماه ضیافت خدا رو کردن کاملا پوچ و بی فایده!
البته بگم که من هم بعضا از این سیل جاری شده از تلویزیون و جامعه گریزی ندارم ولی کلا با وضع موجود کاملا مخالفم!
حالا چی شد که در وبلاگ یک پسر برق گرفته که برق گرفتگیش با نتایج نهایی کنکور که دیروز اعلام شد مسجل شد و توی دانشگاه قبلیش قبول شد این مطلب انتقادی از صدا و سیما گذاشته شد رو هم خودم نمی دونم ولی خداییش دیگه خیلی ضایع بازی در آوردن!
بعد یه چیز جالب تر هم بگم براتون که البته خودتون حتما دقت کردید بهش، سریال ها پره از اسمهای خیلی ضایع که خودتون ایندفعه دقت کنید متوجه می شید یه سری اسمهایی که خیلی وقته از رده خارج شدن و چندان مردم تمایلی به اونا ندارن روی شخصیتهای فیلم گذاشته می شه!!! ای بابا!!!
خوب دیگه نکته ای نموند که به عزت خان و بر و بچ متذکر بشم؟! نبوووووود؟! رفتیماااا!!!

پی نوشت:
1- تو این مدتی که نبودم هرکی بهم فحش داده خره!!!!زبان
2- این ابتدار Fطاری کاملا خلاقیت خودم بوده، برای اینکه اینقدر فسفر سوزوندم یه کف مرتب!! ها ماشالا!!!
3- تو این مدت خبرا بسیار بود! شاید عمری بود و گفتم براتون!
4- منو بیش از پیش برق گرفته!!!!
5- با معرفتا ما رو هم دعا کنن تو این شبا و روزها!!!
6- در پناه زهرای مرضیه(س)