یک ساله شد!!!

سلام

*بعد از نوشتن پست قبلی که عنوانش بود: «شوت» برای مدتی نزدیک به یک ماه شوت شدم  و به یک غیبت رفتم که نمی‌دونم صغری بود یا کبری اصلا شاید عضرا بود!!! و اصلا وقت نشد که پست بنویسم یکی از علتاش این بود که توی دانشگاه یه نمایشگاه سی‌دی با دوستام راه انداختم به مدت یک هفته که وقت زیادی رو از هممون گرفت!!!

*من فکر می‌کنم که دانشگاه ما دانشگاه نیست یه ذرات خانه اتمیه می‌دونید چرا؟ چون حراستش به طرز وحشتناکی به آدمای داخلش گیر می‌ده خداییش اینجوریشو ندیده بودم و نه شنیده بودم!!!

*تو اتوبوس بودم، صدای زنی رو از پشت سر می‌شنیدم(از تن صدا معلوم بود که طرف ۵۰ سالس) که داره به یکی دو نفر هم سن و سال خودش می‌گفت که به فلانی رای بدید کار بچتون با من، خیالتون راحت، من نماینده فلان نماینده هستم، اگه در اومد مجلس بچتو می‌گم بزاره یه جایی آبدارچی و ....حالم بهم خورد!

*رفتیم تو تعطیلات تا ۲۰ روز دیگه!!!

*در این روزهای آخر سال همه مردم به ویترینهای مغازه‌ها نگاه می‌کنند...و بعضی ها نیز سعی می‌کنند خودشان ویترین باشند....

*راستی می‌دونید وبلاگم یک ساله شد؟ و اینم هم دقیقا صدمین پستیه که تو وبلاگم می‌زارم. روزی که این وبلاگو ساختم اهدافم چیز دیگه‌ای بود، کم کم نظرم عوض شد راجع به کاری که می‌خواستم انجام بدم و بنظر خودم وبلاگم خیلی بهتر شد اوضاعش. از این وبلاگمو دوستای وبلاگیو چیزایی که تو وبلاگای دیگه خوندم خیلی چیزا یاد گرفتم و بنظرم مفید بوده برام و اصلا هم ناراضی نیستم از این بابات که وبلاگر شدم، حس اینکه وقتی می‌ری توی نت یه خونه داشته باشی حس خیلی خوبیه

پ.ن: دوست عزیز من اینقدر  غمگین نباش یخورده بخند!!! اینقدر نمون تو اتاقت خوب می‌پوسی!!! بورو بیرون از اون کوفتی!!! بورو یه کار پیدا کن و اینقدر بیکار نمون که فکرای مزخرف به ذهنت خطور کنه!!! کلی آدم هستن که به فکرتن ولی خودت خبر نداری خره!!!

یا علی