استاد اين کار درست نيستاااااااااا!!!!!!!

سلام

تو یه پسری و این خیلی مهمه.استاد نمره های درس رو می‌زنه توی برد. نمرتو می‌بینی فک می‌کنی که نمره بهتری می‌گرفتی برای همین توی وقتی که استاد مشخص کرده با دوستت می‌ری در اتاقش. چند تا دختر منتظر هستن که برن داخل اتاق، نوبت اونا میشه، می‌رن داخل،(۲نفری با هم) در اتاق تا آخر بازه و می‌بینیشون که دارن چطوری با استاد چونه می‌زنن، که یه نمره‌ای بهشون بده، تو به دوستت نگاه می کنی و از این که داری این عشوه‌های دختر ها رو برای نیم نمره می‌بینی حالت بهم می‌خوره.(بعضی دختر ها واقعا با شخصیت هستن منظورم اون دسته از دختر ها نبود اشتباه نشه) بعد از کلی چونه زدن می‌بینی که استاد خودکار قرمز رو می‌گیره دستش و توی برگه اون دو تا دختر یه تغییراتی می‌ده.

حالا دیگه نوبت توه. تو یه پسری و این خیلی مهمه. می‌خوای با دوستت دو نفری برین داخل ولی استاد می‌گه یه نفر یه نفر. می‌ری داخل اتاق از اونجای که آدم شیطونی بودی سر کلاس استاد اسمت رو می‌دونه و برگت رو می‌گیره دستش و حتی اجازه نمی‌دیه که تو با دستات برگه رو بگیری و وارسی کنی. تو یه پسری و این خیلی مهمه.

خوب استاد می‌گه:اینجارو اینجوری نوشتی اشتباه، اونجا رو همینطور و..........

بعدش هم برگت رو می‌زاره توی پاکت.(تمام این اتفاقات توی ۱ دقیقه اتفاق میوفته) دیگه نمی‌دونی چیکار باید بکنی، از اتاق میای بیرون و به بقیه پسرها می‌گی: بابا فایده نداره این نمره اضافه نمی‌کنه، بعد هم اگه آدم با تربیتی باشی چندتا فحش درس درمون تو دلت به استاد می‌دی که چرا اینقدر تبعیض قائل می‌شه. یهو یه چیزی تو دلت دلیل این تبعیضو اینجوری می‌گه که: تو یه پسری و این خیلی مهمه.