يافتم! ياااافتم!!!!!!

سلام

یافتم، یافتم!!!!!! من قانون چگالیو نیافتم. اما چیزی کفشیدم که به بلاگرا کمک مي‌کنه. ولی تازه خودم هم کشف نکردم یه جا خوندم ولی خوب بزارم اینجا دوستام هم که دلم واسشون تنگ شده استفاده کنن تا وبلاگشون یه جونی بگیره.

حج‌آقاها و حج‌خانوما توجه فرماید که به ویرایش وبلاگتون برید و بجای هرجیcom. بزارین ir. تا دیگه مشکل کامنت گزاشتن هاتون هم حل بشه. هوراااااااااااااااااااااااااااا. می‌مونه اون شکلکا که هنوز درست نشده.

خوب حالا بریم سراغ سفرم که هیچ با معرفتی خبر نگرفت ببینه من مردم زندم ولی خوب اشکال نداره از سفرم فقط همینو بگم که رفتنه توی یکی از این مسافر خونه‌ها رفته بودم نماز و بزنم به کمرم. داشتم نماز می‌خوندم یکی از پشت سرم اومد و داشت غر می‌زد. می‌گفت:دشششوری می‌ری باید پول بدی، اونور می‌ری باید پول بدی......

حالا حکایت چی بود؟ این بود که دم دستشویی مسافر خونه یکی نشسته بود و از حرکی میومد بیرون پول می‌گرفت. این آقا هم قاطی کرده بود.

ولی جدا خودمونیما این هکر پرشین بلاگ عجب کار خفنی انجام داد. اول اینکه فک این مدیران رشین بلاگ رو به خاک مالوند دوما خرس ۸۰۰هزار وبلاگ نویس رو در آورد و حسابی فحش خورد.(وای کاش من جاش بودم چقدر می‌خندیدم(این نشعت گرفته از روح پلید منه))

 البته چند جا خوندم قضیه هک الکیه و این یه فیلم واسه اینکه.com رو به ir. تغییر بدن و ازین چرندیات که من با عقلم جور در نیومد. ولی یخورده مشکوک می‌زنه قضیه.

ایشالا دوباره این وبلاگ نویسی به روال عادیش برگرده منم یه چیزایی دارم که رو کنم.(زرشک) اینو با خودم بودم نه با کسی.