بهت خوش می‌گذره گربه؟

سلام

از همون اول که یادم هست یه گربه خپل سیاه بود که عین‌هو بَبَعی میومد تو حیاط خلوت خونمون و ممانم بهش غذا می‌داد. بعدا هم بر و بچزش هم یاد گرفتن و میومدن تا غذا کوفت کنن.

همینطور که بریم جلو یادم میاد که یه بار کولر اتاق رو برده بودیم تعمیر یه گربه پدرسگ اومد و زیر تخت بچه زایید(من نمودونم اونجا زائو از کجا آورده بود) خلاصه چندتا از بچه هاشو همزد تو رگ و بعد چند روز دست و پاهای بچه‌هاشو از زیر تخت در آوردیم.(مثل اجسادی که از زیر آوار در میارن)

از اون گربه‌های فلک زده‌ای هم که مثل اسبهای پیر رفتن تو امباری و اشتباهی در روشون بسته شد و بعد چند روز نعششون اومد بیرون هم هرچی بگم کم گفتم.

یه روز هم داشتم تو خیابونمون را ه می‌رفتم دیدم چندتا بچه افتادن دنبال یه گربه که مثل یه بزمجه میانسال ترسیده و می‌خوان با تفنگ بادی بزننش، منم گفتم اینجا در خونه ماست و حق ندارین کاریش کنین. گربهه هم رفت تو خونمونو یه جورایی هم باهامون دوست شد.

قضیه اون بچه گربه گوساله یکی دو روزه که چشماش هنوز باز نشده بود و داداشم از تو خیابون آوردش و با سرنگ بهش شیر دادیم تا با خون جگر بزرگ شد و در آخر معلوم نشدکودوم گورستونی رفت هم جای بحث داره.

همین پارسال بود که اون گربه بی فرهنگ اومد و تو باغچه خونمون بچه زایید و اجازه نمی‌داد حتی به گلها آب بدیم هی قیافه پرخاش می‌گرفت و جدا عجب بزی بود اون گربهه.

ازینا هم که بگذریم همین چند روز پیش بود که اون یکی داداشم یه گربه افلیج دید و گفت دلم واسش می‌سوزه و ورش داشت آوردش تو خونه و روزای اول شیر می‌خورد ولی جدیدا گوشت و استخون می‌خره پررو نمی‌گه گرونه!!! اینم عکس خود کره بزشه!

           

خلاصه پیشینه خانوادگیه ما نشون می‌ده که نسبت به گربه‌ها بسیار رئوف بودیم و همه‌جای خونه ما براشون مکانی امن و مفرح بوده. شما هم می‌توانید بچه‌گربه های خود را با کمترین هزینه به ما بسپارید و با خیالی راحت به کارهای روزمرره برسید. با گذاشتن ۳ بچه گربه برای مواظبت پیش ما در قرعه کشی استثنایی ما که جایزه‌اش زیرپوش سوراخ و بوگندو هیتلر کبیر است شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید. تلفن: شماره رو نمی‌گم تا تو کفش بمونین.

پ.ن:قضیایای بالا همش حقیقت بود.(غیر اون آخریش)

پ.ن:در مورد القابی هم که به این گربه‌ها دادم فکر بدی نکنیداااااا.