ایول، تو چقدر تيزی!!!

سلام

آقا من یه دوستی دارم(شاید بشه گفت داشتم) که هنوز چند ماه از سربازیش مونده، کار درست و حسابی هم نداره، شنیده‌بودم که سیگاری هم شده، بابای پولداری هم نداره، قیافه و تیپ هم، نه! اونو هم خداییش نداره، اگه حقیقت رو بخوام بگم خیلی زبل هم نیست، خلاصه شرایط خوبی در این برهه زمانی نداره ولی دیدم داشت به یه نفر می‌گفت: آقا پس چرا عروسیم نیومدی؟!!!!متوجه شدین چی گفتم؟ طرف رفته زن گرفته با این اوضاع و احوالش.

جل‌الخالق، ببینین توروخدا مردم دختراشونو چطور می‌ندازن تو چاه بعد می‌شینن هزار راه نرفته می‌بینن!!!

حالا من نمی‌خوام بگم من عالیم! توپم! خیلی از اون سر ترم ولی جدا اینو واسه همه کسایی که اونو می‌شناختن گفتم شاخ در آوردن.

منم به دوستام گفتم نگاه کنین! اگه اون می‌ره زن می‌گیره، من و شما باید بریم یه کامیون زن بگیریمبعد هی می‌گن خانواده‌ها سخت می‌گیرن، ببینین! این نمونش بود.(نگین که من از خود راضیماااااا هدفم از نوشتن این مطلب اصلا این نبود که بگم من از اون بالاترم)

پ.ن: بابا کی می‌گه آمریکا خوبه؟ هان؟ دٍ آخه اگه کشور خوبی بود به این استادای ما که دکترا نمی‌داد، با این وضع اسف بار درس دادنشون.

پ.ن: عارضم خدمت همه دوستای خوبی که دعا گوی دختر عموی من بودن که ایشون خدا را هزار مرتبه شکر از بیمارستان مرخص شدن و روز به روز در حال بهبود هستن. از همتون بابات دعای خیرتون ممنون.

پ.ن: برام دعا کنید که کلی کار ریخته سرم و حسابی مشغولم. شرمنده همه اونایی که به وبلاگشون سر نمی‌زنم، بصورت وحشتناکی کار ریخته سرمتورو خدا ببخشید. ببخشید!!!!.

در پناه فاطمه زهرا