تا حالا شده يا نشده؟؟؟؟؟فکر کن!!!!

سلام

تا حالا شده که با خودتون تصمیم بگیرین که بشینین پایه تلویزیون(بدون اینکه بدونین چه برنامه‌ای داره پخش میشه) و چند ساعتی از وقتتون رو بگذرونید.

خوب، حتما این اتفاق هم براتون افتاده که از شانس بد شما وقتی می‌شینین پایه تلویزیون و کانال‌ها رو عوض می‌کنید(کسی ندونه فکر می‌کونه حالا چندتا کانال داریم!!!) هیچ برنامه درست حسابی که شما خوشتون بیاد پخش نمی‌کنه، و حسابی ضد حال می‌خورین02.gif

بعضی وقت‌ها هم اصلا حس اینکه پایه تلویزیون بشینین رو ندارین، کنترل رو می‌گیرین دستتون(البته اونای که پیشرفته هستن03.gif) با این پیش زمینه فکری که برنامه جالب و خوبی درحال پخش نیست کانال‌های تلویزیون رو یه مرور می‌کنید، یهو یه چیزی می‌بینی و می‌گی: بابا ایول36.gif یه برنامه توپ در حال پخش شدنه.

این دقیقا نقل منه!! عید امسال تلویزیون انواع و اقسام برنامه‌ها رو پخش کرد. فکر می‌کونم روزی ۵-۶تا فیلم هم پخش می‌کنه. ولی من ماکزیمم روزی۴-۵ ساعت تلویزیون نگاه می‌کنم.

ولی همین چند باری هم که نشستم(به غیر از چند مورد) از شانس خوبم یه فیلم توووووووووووووووووووووپپپپپ دیدم، نمونش همین امروز که فیلم <اتاق امن> رو دیدم. واقعا کفم برید. هیجان فیلم دقیقا از دقیقه ۱۰ شروع می‌شه و تا ثانیه‌های آخر ادامه داره. یا فیلم <اگر می‌تونی منو بگیر>، یا <دالان مارپیچ> که بنظر میاد بهترین فیلم‌های نوروز امسال بوده(البته باز هم فیلم خوب نشون داده شده ولی من ندیدم17.gif)

اگر یخورده فکر کنید مطمئنا این اتفاق هم برای شما افتاده.

/ 3 نظر / 7 بازدید
حميدرضا

فيلمهای خوب رو وقتی دست صدا و سيما بدن بجز يک مشت تصاوير بی سر و ته چيزی ازش ميمونه؟

بهزاد بهادری

به سلامتی عید داره تموم میشه وهمه چیز داره به روال عادی خودش بر میگرده . غرض از مزاحمت میخواستم نظرتون درباره پست مدرنیسم و جریانات کاذبی که بعضی از دوستان راه انداختن رو بدونم به نظر شما وقتی صحبت از عدم قطعیت هست ایا میشه به عنوان مثال غزل پست مدرن گفت یا نه ایا کسی میتونه با پذیرفتن قالب و عروض و قافیه و هزار چیز دیگه که همه پیرامون قطعیت می چرخند وارد وضعیت پست مدرن بشه یا نه ؟ ایا تمام دوستانی که این جریان رو راه انداختن به این مسئله توجه کردند یا نه که مخاطب امروز نمی تونه با این قضیه کنار بیاد هر چند که به یمن تجربه عزیزان با سفسطه بافی و جو درست کردن این قضیه تا به الان پشت هاله ای از گرد و غبار مسکوت مونده متاسفانه . من از خانم اختصاری پرسیدم که ایشون واگذار کردن به استادشون و چون میخوام این مسئله برای تمام دوستان روشن بشه از شما خواهشی دارم که عین این کامنتو به سه نفر از دوستان که صاحب نظر هستند و تفاوت پست مدرنیسم وجریان سازی رو میدونن برای نظر خواهی بفرستید تا نظر عموم دوستان رو بدونیم . سپاس گذارم بادرود و بدرودددددددد.

رشيد

من ک از دالان مارپيچ خوشم نيومد جالب نبود ولی بعضی از فيلم‌ها هم قشنگ بودن به هر حال عيديه خيلی کيف نداد قبول داری