یاهو مسنجر!

آورده اند روزی مولانا شیخ مسنجر رومی من باب گذران وقت به اینترانت کانکت شدی و روم های مسنجر به جستسجو گشتی وبه هر روم که می رسیدی درشت می نوشت: انسانی ادیب و فاضل، ترجیحا مجرد و خوشگل از قونیه پی ام PLZ!!!
در این حین فردی با آی دی nazanin_maloos وی را پی ام دادی و چت آغاز شدندی. روزها بدین منوال سپری شدی و شیخ، نازنین را مرید ویژه و نازنین خود بر شمردی و کلاس دیگر مریدان کنسل کردندی و سحر تا به شام با وی به چت مشغول همی بودی و بر وی دریچه های عرفان می گشودی و شکلک قلب دار می فرستادی و love می ترکاندی و ...
روزی شیخ به نازنین گفت: ای نازی!!! ایام چت کردن ما از چهل می گذرد و هنوز دیده به جمال شما روشن نشده. عکسی از خویش برایمان send کن تا آتش ارادت ما نیستان وجود را آتش بزند. نازنین قبول نکرد؛ از شیخ اصرار و از نازنین انکار. آخر الامر حرفهای شیخ، کارگر افتاد و نازنین عکس خویش(صد البته با حجاب!!!) فرستاد.
نقل است که شیخ بعد از دیدن عکس عربده ای زد و از حال برفت. مریدان بر او مشک های آب ریختند و اوراد خواندند تا بهوش شد. چون مریدان علت این احوال جویا شدند شیخ گفت: وقتی عکس آن دلبرopen کردم تا بر خیال خام خویش، چشم بر جمال ماه رویی باز شود دختری را دیدم سبزه، با 2 چشم همچون کاسه خون، خال گوشتی و بزرگی بر دماغ همچون منقارش، سبیل هایی از بنا گوش به در رفته و آنچنان به من زُل زده بود که پنداشتم هر آیینه ممکن است از مانیتور بیرون پرد و مرا بدرد!!!
مریدان از شنیدن این مصیبت که بر شیخ وارد آمده بود بر سر و صورت زدند و شیون کشیدند و جامه دریدند و از حال برفتند!!!

پی نوشت:
١- سلام بچه ها، اوضاع و احوالتون روبراهه؟! من که اصلا حال ندارم بیام آپ کنم! آخه چرااااااا؟!؟!؟!؟!
٢- خدا وکیلی اینم شد جام جهانی؟!؟!
٣- دعا فراموش نشه! در پناه زهرای مرضیه(س)

/ 17 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازنین

سلام چه حکایت جالبی واقعا دو تا انسان در دنیای واقعی به سخهتی با هم مچ می شوند چه برسه تو اینترنت کسی با کسی دوست بشه تنهایی خیلی امن تر است جام جهانی =با صدای وحشتناک بوقها محتاجیم به دعا ولی چشم .

خاطرات من

سلام عمو[نیشخند] ای بابا کی رو که برق نگرفته؟؟[نیشخند] یاهو مسنجر جالبی بود[لبخند] موفق باشی

محمد مرتضی نیا

سلام اسلام را خودمانی کردیم ! آپ هستم . سر بزن منتظرم موفق باشی

نرگس

سلاااااااام آقا بی خیال حال داشتن بشید این جوری دل چسب تره[نیشخند]

سعید

سلام..من یه سوال فوری دارم...با رتبه 70 گرایش مخابرات میدان کجا قبول میشه؟

سعید

حدودی میدونی کجا قبول میشه؟ از سالهای قبل!!! لطفا!!!!!

الهه

سلام قشنگ مینویسی، روون و ساده و صمیمی. خوشم اومد بازم میام[لبخند] موفق باشی[گل]

مسافر

احوال مهندس مقداد چطوره؟

Lnaz

salam , kheili ghashang bud,khaste nabashid[گل]