دو کلوم حرف در مورد فيلم ۳۰۰

سلام

این فیلم ۳۰۰ بدجوری رفته رو اعصابم. واقعا چی فکر می کنن؟ فکر می‌کنن ایرانیا هم مثل کشورهای دیگه اگه به فرهنگشون توهین بشه(مثل عراق) دس رو دس می‌زارن و هیچ کاره نمی‌کنن؟ نه داداش ما این جوریا هم نیست. (چو ایران نباشد تن من مباد) اینجوریاس.08.gif

دیگه تو این دوره زمونه یه بچه کوچیک هم می‌تونه با سرچ گوگل کار کنه، اگه کلمه (Xerxes) که همون خشایارشاه خودمونه رو تو گوگل سرچ کنی کلی عکس میاد که بیشترشون مال تخت جمشیده. اونوقت این کارگردان سبک مغز چطور شاه به این بزرگی و به شکل یه آدم زشت و با کمترین لباس ترسیم کرده؟34.gif

البته اینطور که گفته میشه این فیلم بخاطر کیلیپ تبلیغات بسیار جذابش(که منم دیدمش و انصافا آدمو جذب می‌کنه) تا حالا کلی فروش کرده و مطمئنا کلی هم افکار مردم و در مورد ایران و فرهنگ غنی ایران عوض کرده.

خدایش تقصیر ما هم هستاااااااا. جدی میگم! وقتی یه جون هم سن من، دانشجوی این مملکت اطلاعات کافی راجع به فرهنگ کشورش و اون فرهنگ غنی گذشته نداره 02.gifچه توقعی از یه موشت آدم .................. می شه داشت؟ وقتی کارگردانهای ما پول این مملکت و صرف ساخت یه مشت فیل و سریال مزخرف می‌کنن که فقط برنامه‌های تلویزیون پر بشه و هیچی به علم و دانش آدم اضافه نمی کنه خوب آقا اونوریا کار می‌کنن و می‌سازن! و حالا میو فتیم تو یه منجلابی که باید دست و پا بزیم شاید، شاید بتونیم خودمونو نجات بدیم.

شاید این تجربه(که واقعا تلخه) باعث بشه حداقل یه چندتا فیلم درس درمون درمورد فرهنگ ایران ساخته بشه و همه دنیا ببینن که ما چی بودیم و چی هستیم.

یه سری هم به این سایت بزنین بد نیست www.300themovie.info

به امید اون روز( که بعید میدونم نزدیک باشه02.gif) یاحق

/ 3 نظر / 6 بازدید
شهرزاد

راستشو بخوای من خودم اين فيلم رو نديدم هنوز... ولی خيلی راجع بهش شنيدم...هر وقت ديدم مطلب می نويسم...

300film

مطلب خوبي نوشته بوديد

حميدرضا

لينکشو بذار که بشه روش کليک کرد اينجوری که برای بمب گوگلی اثر نداره