آتش زد!!!

سلام
اونایی که منو چند ساله می‌شناسن توی محیط نت و یا دوستای بیرون دنیای مجازی که وبلاگمو می‌خونن ممکنه از خوندن این پست من متعجب بشن ولی خوب زیاد تعجب نکنید از قدیم گفتن آسیا به نوبت!
همیشه تو این وبلاگای زرد و آبگوشتی عشقولانه که می‌رم همون اول که ۴ تا شمع و گل و بلبل می‌بینم و قبل از اونکه اون مطالب سرشار از احساس و صد البته مشمئز کننده(برای شخص بنده) رو بخونم وبلاگ رو می‌بندم! یادمه از همون بچگی نسبت به این جور وبلاگ‌ها آلرژی داشتم!(اینو یه دکتر متخصص بهم گفت)
خوب شاید امروز هم یکی همین کار رو با وبلاگ بنده بکنه چون چیزی که عوض داره گله نداره!
نمی‌دونم اون موقع شب یا بهتره بگم او وقت صحر اونجا چیکار می‌کرد ولی خوب وقتی قرار باشه ٢ تا قناری توی این دنیای بزرگ همدیگر رو پیدا کنن شب و روز حالیشون نمی‌شه!!! دل آدم همون اول تالاپی میوفته پایین! مثل وقتی که سوار اسباب بازی‌های شهر بازی می‌شی، دقیقا یه همچین حسی به آدم دست می‌ده! احساس کردم شاعر واسه من سروده: زدم این فال و گذشت اختر و این فال به حال من دیوانه زدند.!!یا یجای دیگه همین شاعر در وصف حال من گفته:بشنو از نی چون حکایت می کند/عشق آمد و آتش به همه نی ها زد و خلاصه از این شعرا که همه در وصف حال و هوای منن!!!
اینکه بگم چه شکلی بود و این صحبتا ممکن نیست چون بهر حال مسئله نا.مو.سی میشه، خودتون که بهتر می دونید این مسائل رو،ولی توی همون لحظه اول فهمیدم که یا این یا هیشکس دیگه!!! اصلا تمام وجودم یک آتش فشان شده بود که داشت فوران می کرد!!!
تو همین فکرا غرق شده بودم و قبل از اینکه حرفی بین ما رد و بدل بشه دیدم که داداشم یه لگد درست درمون بهم زد و گفت: مقداد پاشو سحری بخور!!!

پی نوشت:
1- به این خواب ها می گن اصغاث احلام !!!
2- فحش هم نده داداش، جنبه داشته باش و بخند!
3- دعا یادتون نره، لطفا!
4- یا علی

/ 27 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاکه تیغون

آقا! مگر از اصغاث احلام الکترونیکی نبود این؟

(مریم)

سلام.وبلاگت نازه یه عالمه خندیدم دنبال یه وبلاگ اینجوری شاد و بدون اشک و اه میگشتم که بالاخره پیدا شد. به من هم سر بزن فکر کنم همشهری هستیمااااا با اجازه لینک کردم

یک خرده پا

ایشالا تو بیداری دوچارش شی[شیطان] دعایی بهتر از این[نیشخند]

کوچک

هیچ شوخی خالی از جدی نیست. ما رو رنگ نکنید[عینک] به دکان تازه باز شدم ام بیایید.

لارو پزشک

پس چرا آپ نمی کنید شما؟![خنثی]

بهزاد

اومدم اینجا.دیدم برق گرفتدم! اولین بار بود که از برق گرفتگی خوشحال شدم!!![خنده]

پریسا

چه بلاگ مشمئز کننده ای! [زبان] خیلی قشنگ می نویسین! برق گرفت منم! [نیشخند] حالا فلسفه این اسم وبلاگتون چیه؟! [سوال] از تو پیوندای یکی از دوستان کش رفتم آدرستونو فک کنم همین آقا بهزاد بود! همین پائینی[خرخون] البته فک کنم! [نیشخند] موفق باشین .... با تبادل لینک موافقین؟! [تایید]

یه دوست

سلام سحر رو اشتباه نوشتی که!!!! همون عشقولانه ننویسی بهتره فک کنم!

مهر

الان ما دیگه باورمون شد همش خواب بوده[نیشخند]