خوابهای رنگی و سحری!!!

سلام

(نوشته زیر ساخته تخیل منه و اصلا حقیقت نداره. اسمش هم داستان نیست، نمی‌دونم چیه!!!)

ماه رمضان بود. مامان و بابا رفته بودن شهرستان برای مراسم خاک سپاریه دختر عمویه شوهر خالم که در سن 117 سالگی در حال فووت کردن شمعهای تولدش چنان ذوق زده شده بود که وقتی به شمعها فوت کرد حضرت عزرائیل هم یه فوت مشدی بر روح پر فتوحش کرد و به ملکوت اعلاء پیوست.

حالا دیگه من مونده بودم و داداش کوچیکم، رضا. برای اینکه سحری بیدار بشیم هرچی ساعت بود کوک کردیم و بعد با خیال راحت کپه مرگمون رو گذاشتیم.

در عالم خواب داشتم می دیدم که سر سفره عقد نشستم همینجوری که صدای خش خش کشیده شدن قندها رو بالای سرم می شنیدم و از خجالت و حیا زیر چشمی پریچهره‌ی بقل دستمو رو می‌دیدم یکهو یچیزی خورد تو پهلوم. در یک لحظه فکر کردم که قضیه دروغم در مورد کلاه گیسم لو رفته و بابای عروس شاکی شده از اینکه من کچلم و یه سنگ ول داده طرف من، اما دیدم نه این خبرا نیست، داداشم داره می گه بلند شوووو، 10 دیقه دیگه اذانه و ما خوابمون برده. اون موقع بود که فهمیدم قضیه از چه قراره.

اعصابم خراب بود و دلم می‌خواست ادامه خواب رو می‌دیدم ولی درحالی که دنیا دور سرم تاب می‌خورد رفتم تو آشپزخونه تا یچیزی بوخورم، دیدم رضا شروع کرده به لمبوندن و  نون و ماست و پنیر و کره و برنج و نوشابه و هر چیز دیگه که به دستش می‌رسه رو داره هول می ده تو دهن همچون گاراژش و هر چند لقمه ای کهمی‌زاره تو دهنش، پشت بندش یه خیار ،بازمجون اندامی رو مانند دسته چرخ گوشت می کنه تو دهنش تا فرو رفتن غذا در گلوش سریع تر انجام بشه.

منم که زیاد گشنم نبود یه تیکه نون و پنیر برداشتم و در حال خوردن، رفتم تلویزیون و روشن کردم. دیدم یارو داره حرف می زنه. زدم یه شبکه دیگه: بووووووووووق. یه شبکه دیگه:جانوارنی را که مشاهده می کنید گونه کمیابی از بزمجه‌های حارجیه مقیم ایران هستند..........یه شبکه دیگه: ای گل ناز من، نغمه ساز من .....یه شبکه دیگه:فوتبال مونگولا و شنگولا!!!!!!!!..... یه شبکه دیگه، یکی دیگه، یکی دیگه........ولی نه!!! انگار خبری از اذان نبود. یه نگاه انداختم به ساعت: یا جدّاااااا. ساعت که3:25، گفتم شاید چشام درست نمیبینه عقربه رو جابجا می‌بینم. ولی انگار چشمام درست می دید. ساعت دقیقا 3:25 بود ولی داداش من که دست کمی از موش کور نداره، عقربه ساعت رو یک ساعت جلو تر دیده بود.

منم رفتم و چنان پس گردنی بهش زدم تا 2 چیزو خوب بفهمه اول اینکه چشمشو باز کنه و ساعت رو درست ببینه چون ممکنه عقد ۲ نفر و بهم بزنه و دوم اینکه اگه دید یکی تو خواب لبخند زده و یجورایی داره واسه خودش خواب شاه پری یونو می بینه نزنه تو حالش و بیدارش نکنه. ولی  جدا عجب پس گردنی بود، دلم خنک شد.

 

پ.ن:حال دختر عموم هیچ تغییری نکرده و هنوز توی کماس و هنوز التماس دعا دارم ازتون.

پ.ن:خوشحال می‌شم دوباره هرکس به هر اندازه‌ای که می‌دونه متنمو نقد کنه تا بتونم بهتر بنویسم.

درپناه فاطمه زهرا(س)49.gif باشید

/ 75 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهار

می خواستم بگم مرگ حق هرچی بيشتر ازش فرار کنيم سريع تر گريبانمون رو مييگيره.البته خدا خود بهتر ميداند پدر بزرگ ما رو که از ما گرفت اميدوارم ديگران را برای خانوادشان نگه دارد هرچند مرگ حقه !

مريم

سلام با مرام با معرفت خوبی

مريم

اين يکی بيشتر به خاطره شبيه بود تا قصه اولی بهتر بود

رويا

با مريم موافقم ضمنا خشونتشم زياد بود .خشونت عام !

رويا

راستی اينی که گفتی يعنی خوب يا بد؟(اينجوری که تو نظرت گفتی!)

حامد

کجايی مقداد؟ خوبی ؟ نکنه دايما سحری داری خواب ميمونی؟!

حامد

سلام من حجم عکس هام در حدود ۸۰ تا ۱۰۰ کيلو بيشتر نيست. باز کمترش کنم؟

نازنين

سلام .طاعات و عبادات شما قبول خداراشکر .او به خاطر بچه ها بايد زنده بمونه / الهی روز به روز بهتر بشه . ان شاء الله حالش زودتر خوب شود . خودتون خوبين . ممنون از خبرت .

نازنين

//اصلاح می گردد ممنون از اينکه اطلاع داديد . اين جمله صحيح تر است /((/ممنون از خبرت ))

سما

سلام اکی!! موفق باشيد التماس دعا يا علی