فلافل تلخ!!!

صبح یک روز جمعه بود، تازه از اردویی که با بچه ها رفته بودیم برگشته بودم و وقت چندانی نداشتم که به خانه بروم زیرا باید سریعا خود را به جلسه کنکور آزمایشی می رساندم. بسیار گرسنه بودم، در به در دنبال مغازه ای می گشتم که بتوانم در کمترین وقت چیزی بخورم.

یک مغازه باز بود!ساعت 7:30 صبح یک فلافلی در مرکز شهر باز بود!سفارش یک فلافل دادم و شروع به خوردن کردم.چند نفر دیگر هم برای خوردن صبحانه به آنجا آمدند. مرد شکم گنده ای که تازه به مغازه آمده بود برای دیگران تعریف می کرد که: ما با بچه ها همیشه میایم اینجا و کل میندازیم که کی بیشتر می تونه فلافل بخوره، دیشب یکی از بچه ها بیشتر 7 تا نتونست بخوره، ولی رکورد دست خودمه با 9 تا فلافل در یک وعده!

در این حین و بین یک کارتن جمع کن، به در مغازه آمد، نگاهی به ما انداخت. از صورت رنگ پریده اش معلوم بود که مدتی است چیزی نخورده! بدون توجه به ما سرش را در سطل زباله ی بزرگ دم در کرد که هنوز ته مانده های ساندویچ های دیشب در آن مانده بود!نگاه همه به سمت او جمع شد اما چنان وا نمود کردند که کسی را آنطرفها ندیده اند.

مرد شکم گنده، شروع به خوردن ساندویچ سوم خود کرد، گویی شکمش مانند گردآبی است که سریع همه چیز را به سمت خود می کشد و می بلعد!!! کارتن جمع کن نیز مشغول خوردن تکه نانی بود که از شب قبل در سطل افتاده بود!!!

سفارش فلافل دوم را دادم!آماده شد، ساندویچ را گرفتم و پول را حساب کردم. به نزدیک مرد کارتن جمع کن رفتم و گفتم: بگیر؟ گفت: نه، من خوردم!!!! بلند گفتم:بهت می گم بگیر. فلافل را از دستم گرفت و من سریع از آنجا دور شدم!!!

پی نوشت:

1- سلام

2- حقیقت یا داستان فرق چندانی ندارد!

3- گاهی تلخ باید نوشت نه طنز!!!

4- چند روزی تشریفمان را می برند سفر!

5- یا هو

/ 20 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرواريد

1-سلام 2-تلخ اما واقعيت محض 3-ما = مرفهان بي درد 4- سفر به سلامت 5-حق باشيد

afshin

[گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [ناراحت] میدونی داره بر ملت و کشورت چی میگذره ,, ۸۰۰۰پزشک بیکار , ۷میلیون جوان بیکار , از هر ۱۰ازدواج شش طلاق , بیش از شش میلیون معتاد , ۶۸درصد افسوردگی بین اقشار جامعه , مصرف سالانه ۵۰۰میلیارد تومان دخانیات , رسیدن سن فحشا به ۱۳سال فروش دختران ایرانی در جزیره های عربی , فروش سالانه ۱۳هزار کلیه , ۴۸درصد مردم زیر خط فقر بیش از ۱۹۰ هزار زن بی سرپرست , حدود ۱/۵میلیون زندانی سیاسی و عقیدتی ۲۳هزار مجروح و معلول جنگ بدون حداقل امکانات ...... ایرانی به خود آ ,, گر به خود آیی , به خدایی رسی ,, پاینده ایران ,, [گل] [بدرود]

کاکتوس با عطر یاس

یدونه هم برا ما میخریدی خوب ! --- کاریش هم میشه کرد !؟ به جز این کمکهای کوچیکی که از در حد خودمون باشه کاری از دستمون بر نمیاد ... کاشکی یکی یه فکر اساسی میکرد !

سارا

یکی همه سعیشو می کنه که شکم گندشو گنده تر کنه.یکی هم همه سعیشو می کنه که فقط یادش بیاد مزه ی غذایی که خیلی وقته نخورده

دوست پاییزی

سلام خیلی خیلی خوشحال شدم وقتی کامنتت رو تو وبم دیدم..ممنونم که به یادم بودید.. این چند تا پستی رو که جا مونده بودم یه جا خوندم..پستی که برا مادر نوشته بودید اشک ما رو هم در آورد..ولی بلافاصله با پست آقای قاطع خنده اومد رو لبام.. و بعد با پست فلافل تلخ, خنده ی منم تلخ شد.. داشتم فکرمیکردم که دنیا همینجوریه..یه لحظه شادی یه لحظه غم... انشالله که شما همیشه در لحظات شادی باشید

حمید

دوباره که اصفهان زیبا رو مزین کردی[چشمک]

ممد

فرمای اطلاعات و آمار برای توزیع عادلانه یارانه ها بین اقشار مختلف مردم توسط دولت کریمه اهل بیت رو پر نمیکنین اینم حال و روزمون میشه دیگه[نیشخند]

نارسیس خانم

مطلبتون جالب بود ولی غمگین ای کاش اوندفعه آخرین دفقعه ای بوده باشه که این جور افرادو میبینید و امیدوارم این جور افرادم بتونن مثل یک انسان زندگی کنن یعنی این خقو بشون بدن که بتونن زندگی کنن[ناراحت]

لادن

[ناراحت]