ایول، تو چقدر تيزی!!!

سلام

آقا من یه دوستی دارم(شاید بشه گفت داشتم) که هنوز چند ماه از سربازیش مونده، کار درست و حسابی هم نداره، شنیده‌بودم که سیگاری هم شده، بابای پولداری هم نداره، قیافه و تیپ هم، نه! اونو هم خداییش نداره، اگه حقیقت رو بخوام بگم خیلی زبل هم نیست، خلاصه شرایط خوبی در این برهه زمانی نداره ولی دیدم داشت به یه نفر می‌گفت: آقا پس چرا عروسیم نیومدی؟!!!!13.gifمتوجه شدین چی گفتم؟ طرف رفته زن گرفته با این اوضاع و احوالش.

جل‌الخالق، ببینین توروخدا مردم دختراشونو چطور می‌ندازن تو چاه بعد می‌شینن هزار راه نرفته می‌بینن!!!

حالا من نمی‌خوام بگم من عالیم! توپم! خیلی از اون سر ترم ولی جدا اینو واسه همه کسایی که اونو می‌شناختن گفتم شاخ در آوردن.

منم به دوستام گفتم نگاه کنین! اگه اون می‌ره زن می‌گیره، من و شما باید بریم یه کامیون زن بگیریم04.gifبعد هی می‌گن خانواده‌ها سخت می‌گیرن، ببینین! این نمونش بود.(نگین که من از خود راضیماااااا هدفم از نوشتن این مطلب اصلا این نبود که بگم من از اون بالاترم)

پ.ن: بابا کی می‌گه آمریکا خوبه؟ هان؟ دٍ آخه اگه کشور خوبی بود به این استادای ما که دکترا نمی‌داد، با این وضع اسف بار درس دادنشون.

پ.ن: عارضم خدمت همه دوستای خوبی که دعا گوی دختر عموی من بودن که ایشون خدا را هزار مرتبه شکر از بیمارستان مرخص شدن و روز به روز در حال بهبود هستن. از همتون بابات دعای خیرتون ممنون.

پ.ن: برام دعا کنید که کلی کار ریخته سرم و حسابی مشغولم. شرمنده همه اونایی که به وبلاگشون سر نمی‌زنم، بصورت وحشتناکی کار ریخته سرم17.gifتورو خدا ببخشید. ببخشید!!!!.

در پناه فاطمه زهرا49.gif

/ 40 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

حالا اين پست رو نوشتی که والده گرام هم يه فکری برا تو بکنن. نههههههه؟

مرجان

خب اينکه معلومه ... پسرا اگه عقب مونده ذهنی و قطع نخاع و معلول هم باشن بازم بهشون زن ميدن ... ولی از اونور کافيه يه دختر گوشه ناخنش شکسته باشه پشت سرش هزار جور صفحه ميذارن که چميدونم فلانه اله بِله من نميدونم دخترا چه هيزم تری به مامان باباهاشون فروختن که اينجوری مفت و مجانی ميندازنشون جلوی اين پسرای کور و کچل

----

سلام . خوبين . مرسی به وبلاگم تشريف اورديد . قضيه مربوط به خودم بود و چون حق دارم و او داره در حقم بدجنسی می کنه و خودم می دونم چه شخصيتی داره پاکش کردم . اما خداييش کاش از اول اجازه نمی داد . به هر حال خانه نشينی هم عالمی داره . کاريس نمی شه کرد جز تابعيت . من شما را با چه نامی بايد لينک کنم ؟؟ يادم رفته //قبلا؛ يک اسم ديگر گفته بوديد / شاد باشی /مجدد برای خواندن مطلب بر می گردم .

نازنين

سلام . (لابد زن ترک گرفته !!!) شانس ، فقط شانس خوبی داشت . نمونه اش را زياد ديدم . توی اين ترک ها چند نفر هستند که دخترشون را به مردی دادن که هيچی ندارد و الان داماد سر خونه هستند . پدر زنه حتی ميوه و گوشت هم می خره /خانه هم خودش داده البته به اسم دخترش خريده /ماشين هم دختره داشت . پسره بی آزار . فقط می خوره و سر کار می ره و از زندگی لذت می بره /ولی همش به زنش می گويد چشم /چشم . جهزيه دختران ترک هم تعريف کردنی است همه چی بهترين و خارجی و معروف . منی که فارس هستم متعجم . دختر از ترک بگير اما به مرد ترک نده . ***** انشاء الله خوشبخت شوند . علف بايد به دهن بزی شيرين بياد / ***خوشحالم خداراشکر ، حال دختر عموی شما بهتر شده است . عمرش به دنيا بود . خداياشکر // **** چشم دعا می کنيم .

مهشيد

خانواده ی دختره چقدر خوشبين و اميدوارن ما بايد ياد بگيريم که دختر داريم که اينقدر ناز نکنيم/ی دفعه دخترامون ميمونن رو دستمون خوشحالم که دختر عموت خوب شد موفق باشی

مريم

هيچ معلوم هست شما کجاييد؟؟؟ بابا يه خبری چيزی؟ نمی گيد شايد ما نگران بشيم

مريم

خب خدا رو شکر حالت خوبه راستی ممنون از اظهار نظرهای خوب عميق و کارشناسيت خيلی بهم کمک کرد

ابن الوقت

سلام این بار شخصا هفت خانی را گذراندیم البته به سختی هر چه تمام تر. با کمک رخش و سیمرغ و زال و پشوتن. و هیچ کسی این چنین هفت خانی ندیده و نپیموده الا شخص ابن الوقت. بیایید حتما بخوانید قطعا نظر دهید شخصا وقت شناس باشید و پاینده بدرود

منو تير برق گرفته

سلام خوبی؟ مقداد ها که اين قدر بی مرام نبودند هيچ معلومه کجايی؟ يه سر به من بزن منتظرم