منو دوباره برق گرفته!!!

سلام

حاصل تموم کردن 28 تا خودکار و یک خروار چک نویسو 6 ماه تمام درس خوندن و چند کیلو چاق شدن و مهمونی و عروسی نرفتن و مسافرت و تفریح نرفتن و زُل زدن به کتاب و جزوه و تست این شد که منو دوباره برق گرفت!!!

واقعا خدا رو شکر می کنم که تو اون شرایط سختی که داشتم تونستم درس بخونم و به نتیجه ای که می خواستم برسم! ایشالا که روزیه همتون بشه!!!
خدا وکیلی من اصلا توی این 4 سال بچه درس خونی نبودم، اصلا خر خونی نکردم! تا قبل از تابستون پارسال هم حتی یک کلمه برای ارشد نخوندم! معدلم 14.26 بوده! یک ترم نزدیک بود مشروط بشم! کارگاه برق افتادم! نمره کنترل، مغناطیس و مدارم هم 10 شده(3 تا از درسای اصلی کنکور) نمره ریاضیای مهندسی و سیگنالم هم 12 بوده!
خدا می دونه روزی که شروع کردم به خوندن این بچه های دانشگاه وقتی شنیدن مقداد می خواد برا کنکور درس بخونه تو دلشون خندیدن! بعضی وقتا هم اون اولا یه تیکه هایی بهم مینداختن! درست مثل کنکور کارشناسی!!!
ولی بعد از اینکه آزمونای پارسه رو می دادم و رتبه هام میومد یکمی دیدشون عوض شد! می گفتن مگه می شه؟!؟؟! تو روی خودم می گفتن که شانسی تست می زنی! یه بار یکیشون گفت تو درسا رو نمی فهمی، فقط حفظ می کنی!!! خوب دیگه، شاید منم اگر 4 سال میز اول می نشستم و با هزار زور و پاچه خواری نمره های بالای کلاس رو جمع می کردم و می دیدم الان که وقت کنکور رسیده، یکی که همیشه میز آخر جاش بوده و میانگین نمراتش 12-14 بوده داره رتبه های خوبی میاره، حرسم می گرفت و این حرفا رو می زدم!!! به هر حال آدمیزاده دیگه!!! ما حلال کردم!!!!
ولی اینا برای من مهم نبود! من خودمو می شناختم، توکلم به خدا بود! هدفم هم برام روشن! برای من درس دانشگاه و نمره هیچ اهمیتی نداشت! وگرنه شاید ...
الان واقعا خدا رو شکر می کنم! واقعا هوامو داشت، چون خودش از اوضاع و احوال من خبر داشت! ولی حیف که عباس در نیومد! حیف که یکی دیگه از بچه های دیگه هم در نیومد! به هر حال شانس هم توی کنکور همیشه دخیله! ایشالا سال دیگه رتبه ای که لایقش هستن بیارن!
از همه اونایی هم که برام دعا کردن واقعا ممنونم! ایشالا شما رو هم برق بگیرهنیشخند
چیزایی که گفتم برا این نبود که بگم من یه مغزم!!! نه! اینا حرفای دل بود و چیزایی که دوست داشتم بنویسم برای آینده که بخونم و یادم بیاد این روزها!!!
در پناه زهرای مرضیه(س)

/ 21 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاله آذر

به به...مبارکه مهندس..ترجیحت با کدوم گرایشه؟منکه فکر میکنم مخابرات باحالتره..(البته این یک نظر کاملا غیر کارشناسی و خاله آذریه ها..!)[گل]

صبا

هیچ چیز اتفاقی نیست آنچه که اتفاق افتاد همونی بود که باید میشد و هر چی که میشه همونیه که باید بشه و زیر آفتاب هیچ چیز تازه نیست. . . قطعا باهوشی این چیزا هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت اتفاقی رخ نمیده انشالا همیشه موفق و سالم باشید[گل]

قاصدک

مگه می خوای یتیم نوازی کنی که دستت روی کله ی ما؟![متفکر] اقا روی اون شیرینیا یه فاتحه ای بخون روحمون شاد شه ...پیچوندن شیرینی گناه کبیره اسا...اگه بپیچونی خودم سر پل صراط یقه تو می چسبم ![نیشخند][لبخند]

ununoctium

آقا تبریکات.حالا چی می زنی؟کجا؟

شگفت انگیز

سلام ... به به مینینم که تو این مدت که من نبودم بعضی ها ترکوندن ... مبارک باشه ایشاالله دکترا ... امتحاناتم تموم شد ... آپم امیدوارم یه سری بزن.

ندا

سلام دوست قدیمی تبریک میگم ایشالا پروفسور بشی کور شود هر انکه که نتواند دید..[زبان] اپم[گل]

سجاد

خودتو نکشی با این رتبت یاسر رضائیان که خیلی بهتر شد چرا رتبه اونو نمیزنی[زبان]

دكتر نفيس

مبارکه! تا باشه از ین برق گرفتگی ها!

میترا

مبارکه انشالله خبر دکتر شدنتون بخونم یعنی منم با معدل 14 امید داشته باشم که قبول شم

setare

ey sheytoon kodom daneshga ghabool shodi ha?[نیشخند]