ولک وبلاگ!!!

سلام به همه خوانندگان عزیز این وبلاگ

- ولک خیلی وقت بود نیومده بودم توی وبلاگم, یعنی خودمم یادم رفته بود یه وبلاگ دارمنیشخند یعنی یه همچین آدمیم من! اینقدر سرم شلوغه!!!!

- چندتا کامنت خوندم از کامنت دونیم مصمم شدم یه پست بزارم, یکیش این بود:"از اواخر دبیرستانم وبلاگتون رو میخوندم دانشگاه که رفتم کمتر، و دیگه نیومدم تو این وب، دو سالی میشه که نیومده بودم، بعد از این همه مدت و بعد از این همه تغییر تو زندگیم حالا که در شرف مادر شدن هستم این اولین بار بود که براتون کامنت میذارم! خوندن وبتون حس خوبی بهم داد حتی با اینکه نزدیک دو ساله آپ نشده، شبیه وبلاگای متروکه نیس" واقعیتش خوشحال شدم و گفتم من متعلق به همه شماها هستم و این صحبتا.

- یادمه 10 سال پیش که پشت کنکور بودم و به شدت درس می خوندم و از همه چیز خودمو محروم کرده بودم. مامانم بهم میگفت: یک سال بخور نونو تره, صد سال بخور نونو کره!!!!! ولی الان بعد از گذشت 10 سال من همچنان در حال درس خوندن هستم و حتی یک روز هم نفس نکشیدم. البته این روال تا یکی دو سال دیگه که دکترام تموم بشه ادامه داره. و من واقعا منتظر اون نون کره ای که مامانم بهم می گفت هستم!!!!

- این ترم 100 تا دانشجو داشتم. تقریبا 30 تا رو انداختم. نظرتون؟! بنظر خودم که آمار بدی نیست. یه ترم 70 تا از 100 تا انداخته بودم. ولی به هر حال دانشجو باید بدونه وقتی من خودمو پای تخته سرویس میکنم که یه چیزی یاد بگیره, نباید بیخیال بیاد سر جلسه امتحان. بابا جون درس و خوب بخون که نمرت خوب بشه. نه اینکه رنج نامه بنویسی پای برگت که نمره بگیری! وژدانن راس میگم!

- عزیزان نماز و روزتون قبول. ما خیلی چاکریم

در پناه زهرا مرضیه (س)

/ 4 نظر / 86 بازدید
بهار

سلام مهندس [نیشخند] ما هم یادمون رفته بود وبلاگ داری [زبان]

سما

دکتر سلام در هنگام مرور خاطرات قدیمی وبلاگم روی نظرات کلیک کردم و به اینجا رسیدم . موفق باشید در پناه زهرای مرضیه