لطفا حتما بخونيد!

سلام

به کوری چشم حسودان و ملحدین، و در راستای نفله شدن همه منافقین و کافران و آنانی که چشم دیدن پیشرفت ایران و ایرانی را ندارند و می‌خواهند که همیشه در بدبختی به سر ببریم و همه آنانی که با دسیسه‌های کوچک و بزرگ سعی در ریشه کن کردن این ملت غیور و همیشه در صحنه، این مردم بزرگ وار که ۸ سال از مرز و بوم این کشور دفاع کردند و تمامی آنچه را داشتند در زمبیل اخلاص گذاشتند و در مقابل این صدام خون خوار از دست دادند، همان صدامی که دیدم چگونه به سزای اعمالش رسید و با چه وضعی به چوبه دار آویخته شد تا درسی باشد برای آیندگان که بدانند همیشه ظلم سرنگون می‌شود و حق پیروز است و در راستای دفاع از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین که هر روزه شاهد به شهادت رسیدن زنان و کودکان آنها هستیم و همینطور به پاس زحمات بی وقفه مرز بانان عزیزمان که از ورود مواد مخدر، این ماده خانمان بر انداز که گفته می‌شود هر ساله میلیون‌ها نفر را به کام مرگ می‌کشاند، و همچنین جلوگیری از قرض اکس که جوانان ما را به قحقرا را می‌برد و سلول‌های مغز را از بین می‌برد و همینطور در راستای بزرگداشت از تمامی رفتگران زحمت کش خواستم بگویم که ای خواننده عزیز چند دقیقه‌ایست که سر کار رفته‌ای(فحش هم لطفا نده، ای بی ادب مگه نگفتم فحش نده)

پ.ن: این پا نوشت به پست بعدی منتقل شد.

/ 36 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرهود

سلام.تو هر چه قدر که سلام کنی سلامت نمی شی چون کارت از جای ديگه مشکل داره. می بينم که خيلی خوشحالی که ميای اراجيف منو می خونی خوشحالم که لااقل يه جا يه بار تو زندگيت اينو حس کردیگر چه برای من افت داره که تو نظر می دی راجع به نوشته هام ولی خوب چه کنم ديگه

فرهود

ببخشيد اصل حرفمو يادم رفت بگم خوشحالم که بلاخره عقده ای نشدی و يه جا حس کردی که مفيدیاين واسه خومه که خدمو کشتم تا اينو نوشتم

.*رقیه جون*.

چه چيا! آمو خيلی بی کاری! برو زن بگير آدم شی !

اژدهای آبنباتی

شانس آوردی الکی بود من که می خواستم سه چهار تا فحش آبنباتی آژدهايی نثارت کنم. گفته باشم تنها شهدا بودند که به ايران لطف کردند بقيه اينا خزفچلهايی که تو گوشمون فرو کردند.من شخصا با اعدام صدام هم به اون شکل اعتراضضضضضضضضضضضض دارم! راستی عربی؟؟ولک؟؟ من که فارسم.

مريم اصغری

ميگن خنده خيلی خوبه منهم برا همين خنديدم همينجوری يه وقت فکر نکنی مطلب لوس و سرکاريتو خوندم و خندم گرفتا

سارا

ميگم چرا هر چی خوندم ديديم چيزی به چيزی ربط نداره ژس بگو سرکاريه

مريم اصغری

از يه آدم برق گرفته کمتر از اين هم انتظار نميره

آرگونات

سلام رفیق!!! من و بی احترامی؟ حرفهائی میزنی ها!!!! اگه بخوام بی احترامی کنم! مردم منو با شوک می کشند!!!! حرفهائی میزنی ها!!!! _______________- اگه بخوای باز هم از این شایعه پراکنی ها کنی! دستور میدهیم! آتشتان بزنند!!! -------------------------------------------- شوخی می کنم! جدی نگیر!!!